HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Nazwisko i Imię | godzina i miejsce | |
1. | Barteczek Małgorzata | WTOREK, 10.15-11.15 |
2. | Bizoń Marcin | ŚRODA, 15.00-16.00 |
3. | Bogunia Bogusława | PONIEDZIAŁEK, 14.00-15.00 |
4. | Bogunia Jarosław | PONIEDZIAŁEK, 13.00-14.00 (S. 13) |
5. | Brosz Aleksandra | ŚRODA, 13.00-14.00 |
6. | ||
7. | Czarnocka Katarzyna | PIĄTEK, 11.15-12.15 |
8. | Czerniawska Małgorzata |
PONIEDZIAŁEK, 7.00-7.30 |
9. | ||
10. | Duda Edyta | ŚRODA, 9.20-10.20 |
11. | Dudek Magdalena | CZWARTEK, 12.15-13.15 |
12. | Dutka Anna | |
13. | Eron-Szczechura Martyna | PONIEDZIAŁEK, 12.15-13.15 |
14. | Fodczuk Alicja | CZWARTEK, 7.15-8.15 |
15. | ||
16. | Grochola Joanna | ŚRODA, 11.15-12.15 |
17. | Grzybowska Elżbieta | |
18. | Habdas Wioletta |
(A)ŚRODA, 12.00-13.00 (1 i 3 tydz. Mca), |
19. | Hankus-Cembala Iwona | WTOREK, 11:15-12:00 |
20. | Homa-Filipczak Magdalena | WTOREK, 14.00-15.00 |
21. | ||
22. | Jagieła Olga | ŚRODA 12.00-13.00 |
23. | Jawor Justyna | CZWARTEK, 12.00-13.00 |
24. | Kania Anetta | PIĄTEK, 14.45-15.45 |
25. | Kanik Ewa | |
26. | ||
27. | Kempys Marcelina | ŚRODA, 15.00-15.30 (1-SZA ROB. W M-CU) |
28. | ||
29. | Kotkowska Anna | ŚRODA 13.00-14.00 |
30. | Kowalik Lucyna | CZWARTEK, 13.00-14.00 |
31. | Kowalik Robert | ŚRODA, 14.30 - 15.30 |
32. | Król Ewa | PONIEDZIAŁEK, 12.15-13.15 |
33. | Krzanowska Jolanta | WTOREK, 8.15-9.15, CO 3 TYG. |
34. | Lewicka Magdalena | ŚRODA, 11.15-12.15 |
35. | Listowski Marcin | PONIEDZIAŁEK, 13.15-14.15 |
36. | Luppa Jolanta | CZWARTEK, 13.00-14.00 |
37. | Luppa Krzysztof | ŚRODA, 14.00-1500 |
38. | Maga Małgorzata | WTOREK, 11.15-12.15 |
39. | Majewicz Mariola | WTOREK 12.10-13.10 (A)-CO 2 TYG., CZWARTEK 14.55-15.55 (B)-CO 2 TYG. |
40. | Majewska Renata | WTOREK, 7.20-8.20 |
41. | Masiarczyk Urszula | PONIEDZIAŁEK, 7.25-8.25 |
42. | Mazurek Elżbieta | ŚRODA, 11.00-12.00 |
43. | Mazur-Feret Katarzyna | WTOREK, 13.00-14.00 |
44. | Mączka-Cyrkler Elżbieta | WTOREK, 12.10-13.10 |
45. | Mieszczak Katarzyna | ŚRODA, 12.00-13.00 |
46. | Nosowicz Joanna | |
47. | Ochodek-Cieślak Dominika | ŚRODA, 13.15-14.15 |
48. | Pastwa Wojciech | PONIEDZIAŁEK, 12.00-13.00 |
49. | Pawlik Monika | ŚRODA 14.55-15.55, S.33 |
50. | Piekiełko Adrianna | |
51. | Pietraszko Katarzyna | |
52. | Pietrzykowska Dominika | |
53. | Pietrzykowski Jacek | CZWARTEK, 13.00-14.00 |
54. | Płaska Dorota | WTOREK, 14.00-15.00 |
55. | Pycz-Zipser Urszula | PONIEDZIAŁEK, 12.00-13.00 (1 I 3 TYDZ.) |
56. | Romanowski Dariusz | ŚRODA, 9.20-10.20 |
57. | Rostecka Aneta | ŚRODA, 11.15-12.15 |
58. | Sikora Agnieszka | WTOREK, 14.05-15.05 |
59. | Słapa-Sromek Dorota | |
60. | Sokołowska Katarzyna | |
61. | Szczelina-Paniczek Monika | |
62. | Szwed Sylwia | ŚRODA, 10.05-11.05 |
63. | Tomeczek-Chowaniec Olga | PIĄTEK, 10.15-11.15 |
64. | Twardak Marta | |
65. | Wajdzik Renata | WTOREK, 9.10-10.10, CO 3 TYG. |
66. | Witos Violetta | ŚRODA, 12.00-13.00 |
67. | Wójcik Agnieszka | PONIEDZIAŁEK, 13.15-14.15 |
68. | Wrzodek-Dura Elżbieta | PIĄTEK, 12.15-13.15 |
69. | Zawierucha Mariola | ŚRODA, 7.20-8.20 |
70. | Zięba Ewa | PONIEDZIAŁEK, 12.00-13.00 |
71. | Żak Katarzyna | WTOREK, 12.00-13.00 |
72. | Żołnierska Magdalena | |
73. | Żuk Joanna | WTOREK, 13.15-14.15 S.45(B) |
74. | Żurek Ewelina |