STOŁÓWKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 33

PeKaO S.A.: 61 1240 6449 1111 0010 9269 4379

Płatności za obiady:

Płatności za obiady abonamentowe dokonujemy do 5-ego dnia miesiąca bieżącego
(np. za listopad płacimy do 5 listopada), osobiście u ajenta lub na powyższe konto bankowe.

ODPISY  !!!

Wszelkie odpisy (nieobecności dziecka w szkole wycieczki, kwarantanny itp.)  zgłaszamy:
            1) do godziny 16.00 dnia poprzedniego przez SMS na nr 795-440-808 należy zgłosić nieobecność dziecka na obiedzie,
bez względu na powód.
            2) Gdy nieobecność nie zostanie zgłoszona można odebrać obiad w danym dniu.
Posiłek odbieramy w godzinach 11:00-14:30, w innym przypadku obiad przepada.
            3) Po odbierane obiady prosimy o przychodzenie z własnymi pojemnikami lub będziemy pakować w nasze pojemniki z opłatą 1 zł za pojemnik.

Chcielibyśmy również  poinformować Państwa, że będziemy wdrażać system (Jem w szkole) elektronicznych kart obiadowych/breloczków.

Umożliwi to Państwu łatwiejszy wybór dni obiadowych, zaznaczanie nieobecności dzieci czy wgląd na to czy dziecko pobrało obiad w danym dniu, łatwiejsze płatności. Wchodząc w poniższy link można zapisać dziecko do systemu który już wkrótce będziemy wprowadzać w życie:   https://forms.gle/qADGx5ovBcDt16Xg9

Z góry dziękujemy za zrozumienie

Zgłoszone odpisy należy odliczyć od ceny abonamentu w następnym miesiącu.

OPŁATA W ABONAMENCIE DLA UCZNIA:
                       13,00 zł - obiad duży (klasy 4-8) x ilość dni
            11,00 zł - drugie danie (klasy 5-8)* x ilość dni
                        11,00 zł - obiad mały (klasy 1-3) x ilość dni
4,00 zł - zupa

Abonament za KWIECIEŃ 2024r. -    18 dni x 11,00 zł = 198.00 zł
                                                   18 dni x 13,00 zł = 234.00 zł
                                               18 dni x 4.00 zł =  72.00 zł

* - dotyczy uczniów z budynku przy ul. Straconki 25

OBIADY POJEDYNCZE DLA UCZNIA

Obiad cały - 14,00 zł
Drugie danie - 12,00 zł
Zupa - 5,00 zł

NAUCZYCIELE:

zestaw - 16,00 zł
II danie - 13,00 zł

PONIEDZIAŁEK 22.04.2024r.
- zupa grysikowa z warzywami;

- pancakes z sosem owocowym;
-kompot owocowy;

WTOREK 23.04.2024r.
- zupa cebulowa z grzankami;

- kasza, pulpety wieprzowe w sosie pomidorowym, surówka z ogórka kiszonego;
- Kompot

ŚRODA    24.04.2024r.
- barszcz czerwony z ziemniakami;
- łazanki z kapustą kiszoną i kiełbasą;
- herbata z cytryną;

CZWARTEK  25.04.2024r.

-  zupa koperkowa z ryżem;
- kotlet drobiowy, ziemniaki, gotowana marchewka z groszkiem;
- kompot;

PIĄTEK  26.04.2024r.
- rosół z makaronem;

- kotlecik jajeczno-ziemniaczany z sosem serowym, sałata zielona ze śmietaną;
- kompot;

ŻYCZYMY SMACZNEGO !!!!

* Z przyczyn nieprzewidzianych menu może ulec zmianie.

NOWOŚĆ !!! Catering

Pragniemy poinformować, że jako stołówka chcemy wyjść na przeciw Państwu zaoszczędzając czas wyręczając w trudach przygotowywania spotkań okolicznościowych. Proponujemy nasze usługi gastronomiczne w organizacji Cateringu z dowozem do domu (spotkania okolicznościowe, urodziny, komunie itp.). Oferty dopasowujemy indywidualnie pod wymagania klienta po ustaleniu szczegółów, prosimy o wcześniejsze poinformowanie i rezerwacje terminów pod nr 795440808.
Zamówienia dostarczamy w pojemnikach zbiorowych (na tą chwilę nie posiadamy pater, zastawy, waz, itp.)