Informujemy, że za wydanie duplikatu świadectwa lub legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości:

- duplikat legitymacji szkolnej 9,00 zł

- duplikat świadectwa szkolnego 26,00 zł

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia.14 marca 2005 r w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw (Dz.U. Nr 58, poz.504 z późn. zm) oraz Ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (Dz. U. NT 225, poz. 1635 z późn. zm.)

Opłatę wnosi się na rachunek bankowy:

Centrum Usług Wspólnych
Akademii Umiejętności 1A

Bank PKO BP (od 01.01.2023r.)

z dopiskiem:

imię i nazwisko ucznia/absolwenta, klasa, nazwa szkoły

Osoba zainteresowana składa w sekretariacie podanie z prośbą o wydanie duplikatu świadectwa lub legitymacji szkolnej.

Do podania należy dołączyć:

- dowód wpłaty

- aktualne zdjęcie (w przypadku prośby o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej)

- zniszczoną legitymację (w przypadku posiadania zniszczonego dokumentu).

Wydanie duplikatu następuje po potwierdzeniu przez osobę zainteresowaną odbioru dokumentu własnoręcznym podpisem.

Druk podania o duplikat legitymacji - PDF

Druk podania o duplikat legitymacji - DOC