Trzymaj formę

• 12-06-2024 9:42

W dniach 25.05-29.05 uczniowie klas V-VIII brali udział w XVII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!". Była to okazja zarówno do sprawdzenia swojej kondycji (podczas Rodzinnego Dnia Sportu), jak i wiedzy z podstaw dietetyki podczas konkursu dotyczącego zdrowej żywności. Dodatkowo uczniowie mieli okazję wysłuchać wykładu specjalnego gościa - pana fizjoterapeuty Daniela Kawki, dotyczącego połączenia kondycji fizycznej z efektywną nauką i ogólnym samopoczuciem. Przez cały tydzień uczniowie mogli również częstować się owocami na szkolnej jadalni. Program został zakończony wystawą prac plastycznych, których tematem były owoce i warzywa.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania panu Danielowi Kawce za promocję zdrowego stylu życia i poświęcony czas.