SZKOLNY KONCERT "MAM TALENT"

• 07-06-2024 10:36

6 czerwca w naszej szkole odbył się koncert „Mam Talent”, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia.   Konkurs miał na celu odkrywanie i promowania nowych talentów w środowisku szkolnym, reklamowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego oraz budowanie pozytywnego klimatu szkoły. Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, wokalnych, aktorskich, żonglerki piłką i gry na trąbce.   Tego dnia każdy uczestnik miał swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Atmosfera podczas konkursu była wspaniała. Publiczność żywiołowo oklaskiwała kolejnych uczestników doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę.   Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zaprezentowaliście się wspaniale!!! Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i pielęgnowania swoich pasji. Powinniście pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Zastanówcie się co jest Waszą siłą! Odkrywajcie swoje uśpione talenty i cieszcie się każdą chwilą swojego fantastycznego życia. Do zobaczenia za rok!