Konkurs Clever Kid - wyniki

• 18-06-2024 19:43

W maju odbył się szkolny konkurs języka angielskiego "Clever Kid" dla uczniów klas III.
Poniżej prezentujemy zwycięzców:

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
JĘZYKA ANGIELSKIEGO „CLEVER KID” 2024

I miejsce                  Anastasiia V.           kl. 3a

Maksym K.              kl. 3c

II miejsce                  Adam  B.                  kl. 3d

III miejsce                Oskar  H.                  kl. 3b

IV miejsce                Iwo  W.                    kl. 3b

V miejsce                 Daria  B.                   kl. 3c

VI miejsce                Szczepan  G.            kl. 3b

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy!

W naszej szkole odbyła się również ogólnopolska Olimpiada j. angielskiego "Olimpusek", w której udział wzięli uczniowie klas II i III. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uznania i nagrody za udział.
Organizator:
Olga Jagieła