Świetlicowy konkurs: WZOROWY ŚWIETLIK

W naszej świetlicy klas 1 i 2, jak co roku organizujemy roczny konkurs WZOROWY ŚWIETLIK. Motywujemy naszych uczniów do pozytywnych zachowań, kulturalnego zachowania, aktywnego udziału w zajęciach, odpowiedzialnego pełnienia funkcji dyżurnego, koleżeńskiej i zgodnej zabawy, dbania o porządek itp.;

Co miesiąc wybieramy Świetlika Miesiąca z każdej grupy podliczając miesięczne „zapracowane” przez nasze dzieciaki uśmiechnięte buźki. Uczeń z największą liczbą uśmiechniętych buziek otrzymuje Dyplom Świetlika Miesiąca oraz  nagrodę – upominek. Na zakończenie roku szkolnego wyłoniony zostanie WZOROWY ŚWIETLIK ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 i otrzyma puchar świetlicy.

Wszystkim naszym świetlikom życzymy powodzenia!