W ramach Światowego Dnia Turystyki uczniowie Szkolnego Koło PTTK wzięli udział w Konkursie Krajoznawczo-Turystycznym „W Góry”. W ramach konkursu należało zdobyć trzy z sześciu proponowanych szczytów. Nasza grupa okazała się najlepsza i mimo różnych warunków pogodowych zdobyliśmy wszystkie sześć szczytów: Magurka, Kozia Górka, Dębowiec, Szyndzielnia, Klimczok, Błatnia. Zdobycie każdego szczytu należało udokumentować pieczątką schroniska przybitą na specjalnym formularzu. Każdy uczestnik otrzymał wspaniałe nagrody rzeczowe. Konkurs był świetnym pomysłem na aktywne spędzenie czasu i okazją do świętowania Światowego Dnia Turystyki.