W dniu 12.05.2023r w dolnej świetlicy odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy dedykowane dzieciom z klas pierwszych, w ramach zajęć świetlicowych. Szkolenie poprowadził pan mgr Józef Koźmiński. Pierwszaki z wielkim zainteresowaniem obserwowały sposób udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, zaprezentowany przez pana Józefa - ratownika medycznego, który jest na co dzień nauczycielem wychowania fizycznego i trenerem piłki ręcznej. Dzieci żywo uczestniczyły w dyskusji oraz miały okazję wypróbować na fantomie nowo nabyte wiadomości i umiejętności.
Serdecznie dziękujemy panu mgr Józefowi Koźmińskiemu za fantastyczne przekazanie dzieciom tak potrzebnej wiedzy!

wychowawcy świetlicowi

mgr Joanna Nosowicz