W roku szkolnym 2022/2023 klasa 3c włączyła się do projektu eTwinning "International Lego Day".
W projekcie brało udział kilkanaście szkół z różnych krajów europejskich.
Uczniowie poznawali się nawzajem prezentując prace wykonane z klocków Lego np. flagi, herby, nazwy państw w języku angielskim, przyjazne postacie itp.
Punktem kulminacyjnym było świętowanie Międzynarodowego Dnia Lego, które przypada 28 stycznia.
Z tej okazji dzieci przygotowały urodzinowe klockowe Menu - torty i inne przekąski.
Nie zabrakło też fascynujących międzynarodowych gier online, oczywiście z wykorzystaniem klocków Lego.
Ten wyjątkowy projekt szczególnie przypadł do gustu  młodym konstruktorom.
Gry online: