Świętujemy kolejny sukces!

W dniu dzisiejszym przedstawione zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „W świecie robotów”, zorganizowanego w ramach obchodów 100 rocznicy urodzin Stanisława Lema. Brali w nim udział uczniowie klasy 1d i z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych zdolnych uczniów!

Nasi uczniowie:

- Paweł Brąblik, Tymon Solich i Kornel Wandzel

doskonale odnaleźli się w świecie baśni i fantazji i zostali laureatami nagrody głównej tegoż konkursu! Ponieważ konkurs organizowany był w Kutnie, nagrody dotarły do szkoły pocztą. I tu wręczyła je zwycięzcom osobiście pani dyrektor Anna Kruk.

Cieszymy się bardzo i SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Przedstawiamy zwycięskie prace i wręczenie nagród.