W dniach 9 i 10 XI 2021 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje  konkursu recytatorskiego
pt. ,, W krainie poezji Agnieszki Frączek". Wzięło w nich udział 19 uczniów edukacji wczesnoszkolnej
oraz 14 przedstawicieli klas 4-6.

Uczestnicy przedstawili swój kunszt recytatorski, prezentując utwory pochodzące m. in. z tomików: ,,Nibybór- Zwierzęta wśród drapaczy chmur" oraz ,,Za płotem z ostów". Uczniowie  zadbali także
o piękne rekwizyty i stroje, nawiązujące do treści wierszy.

Atmosfera była bardzo miła. Wszyscy byli do siebie przyjaźnie nastawieni, każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy reprezentowali wysoki poziom.

Zwycięzcą w kategorii klas 1-3 został Wojciech Szemraj z kl. 1b.
Natomiast wśród uczniów klas 4-6 pierwsze miejsce zajął Dawid Skoczylas- uczeń klasy 5 a.

Poza tym przyznano 12 wyróżnień.

Uczniowie klas 1-3:
1) Oskar Haslette (1b)
2) Anna Jagieła (1b)
3) Kornelia Okupnik (2b)
4) Kajetan Łyszczek (2c)
5) Laura Rączka (3c)

Uczniowie klas 4-6:

1) Hanna Bober (4c)

2) Alicja Kania (4a)

3) Kajetan Kościuch (4c)

4) Małgorzata Krogulec (5a)

5) Lena Leśniak (4c)

6) Alicja Maj (5c)

7) Dawid Wójcik (5c)

Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy:
Katarzyna Żak