Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów szkolnego konkursu plastycznego
„By się czytać chciało zakładkę stwórz wspaniałą”

I nagroda: Kacper Bigos 3b
II nagroda: Mikołaj Szydelski 3b
III nagroda: Oliwia Kniaziew 2b,
                    Mateusz Maj 3b

Wyróżnienia: Hanna Hnatyszyn 2c
                        Natalia Szczotka 2c
                        Miłosz Pelc 2b
                        Oliwier Marszałek 4d
                        Alicja Maj 5c

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie, a laureatom gratulujemy zwycięstwa.

„BY SIĘ CZYTAĆ CHCIAŁO, ZAKŁADKĘ STWÓRZ WSPANIAŁĄ”

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłaszamy konkurs na najładniejszą

ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI.

Cele konkursu:

• zainteresowanie dzieci książką,
  • rozwijanie zdolności manualnych, plastycznych dzieci,
  • rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci,
  • popularyzacja literatury.

Kategorie:

• klasy II- III,
  • Klasy IV - V

Kryteria oceny prac:

• pomysłowość,
  • oryginalność ujęcia tematu,
  • estetyka wykonania pracy,
  • samodzielność wykonania.

Ważne terminy:

• prace składamy u wychowawców lub w bibliotece szkolnej do dnia 25.10.2021r.
  • ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 29.10.2021 r.

Ważne informacje:

• Zadaniem uczestników jest wykonanie jednostronnej zakładki do książki.
  • Praca może być wykonana dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane itp.).
  • Mogą być użyte dowolne płaskie materiały nie brudzące i nie niszczące książki.
  • Kształt pracy dowolny.
  • Jeden uczestnik może zgłosić jedną pracę.
  • Do każdej pracy należy dołączyć karteczkę z informacją zawierającą: imię i nazwisko autora oraz klasę.
  • Organizator zastrzega sobie prawo opublikowania prac na stronie internetowej szkoły oraz użycia ich na wystawie pokonkursowej.
  • Prace konkursowennie podlegają zwrotowi, zostaną przekazane uczniom klas pierwszych.
  • Prace konkursowe oceniać będzie jury powołane przez Organizatora.
  • Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody.