W marcu br. w naszej szkole obchodzimy Dni Języków Obcych. W ramach tych dni uczniowie klas 2 przyszli do szkoły ubrani w kolorach flag różnych krajów. Na lekcjach uczniowie poznawali ciekawostki związane z wybranymi krajami europejskimi, a także uczyli się prostych słów w językach obcych. Pod koniec zajęć uczniowie wzięli udział w interaktywnym quizie na temat wiedzy o krajach europejskich. Wspólna zabawa i współzawodnictwo sprawiły uczniom wiele radości, a dla niektórych okazały się być prawdziwym wyzwaniem.