Dzień Matki - kl. 1b, 3c

• 27-05-2024 14:37

Z okazji Dnia Matki najmłodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali niespodzianki dla swoich mam.
Dzieci z klasy 1b zaśpiewały piosenkę pt." Mama moją bohaterką"  i wykonały laurki, które wręczą swoim mamom.
Natomiast w klasie 3c odbyła się lekcja otwarta.

Najpiękniejsze święto?
Wiadomo - Dzień Matki !😍
Z tej to okazji uczniowie klasy 3c zaprosili do szkoły swoje mamy i uczyli się razem z nimi 🤗. Najpierw był język polski (przyjemności dla mamusi - praca z tekstem), potem matematyka ( kalkulowanie w grupach wydatków na prezent i przyjęcie dla mamy), wf - (ćwiczenia przy piosence " głowa, ramiona..." i.... salwy śmiechu 😂). Było też zwiedzanie galerii portretów swoich mam, konkurs z nagrodami "Co wiem o swojej mamie?", mamusiowa orkiestra bum, bum rurkowa a nawet relaks w SPA!  Wzajemnie wykonywane masażyki sprawiły wszystkim dużo  przyjemności i radości ☺. Nie zabrakło piosenek, indywidualnych popisów uczniów a przede wszystkim przytulasków, wielu wyrazów miłości i wdzięczności, prezentów i życzeń💝. Niejednej mamusi zakręciła się w oku łezka wzruszenia...  To był naprawdę wspaniały szkolny dzień spędzony w  rodzinnej atmosferze radości, nauki i zabawy. Spoglądając na roześmiane buzie na fotografiach🤩 można odnieść wrażenie, że lekcje te były prezentem na Dzień Mamy i Dzień Dziecka jednocześnie!